sklep@ogrodowystyl.pl

Zadzwoń i zamów: 505 626 863 (pn-pt 8-15)

Agrecol producentem nawozów i środków ochrony roślin

Szeroki wybór nawozów, herbicydów i środków ochrony roślin. Producent pierwszego w Polsce biohumusu! Sprawdzona i polecana seria produktów do ogrodu, na działkę i do roślin domowych produkowana przez firmę z ponad 30 letnim stażem! Nasz sklep ogrodniczy zaopatrzony jest w niemal wszystkie produkty firmy Agrecol. Środki ochrony roślin,  Agrecol przeznaczone są do stosowania w ogrodnictwie, rolnictwie jak również w domu. 

Agrecol ma kilka serii dedykowanych preparatów owadobójczych oraz grzybobójczych oraz nawozów:

  • Agrecol, nawozy i środki ochrony roślin
  • Arox, preparaty biobójcze m.in. na mole, kleszcze, komary, osy, pająki
  • Agrecol Natura, seria naturalnych preparatów do ekologicznych upraw
  • Fedi, produkty pielęgnacyjne dla zwierząt

Agrecol jest przede wszystkim producentem środków ochrony roślin. W swojej ofercie posiada środki grzybobójcze. Zwalczające choroby grzybowe takie jak mączniak rzekomy, mączniak prawdziwy, kędzierzawość liści, pleśń, fytoftorozę czy zarazę ziemniaka. 

Nasz sklep ogrodniczy oferuje nawozy, środki biobójcze i grzybobójcze Agrecol!

Agrecol oferuje preparaty owadobójcze na szkodniki warzyw, owoców oraz roślin ozdobnych w ogrodzie i sadzie. Są to środki do stosowania w ogrodzie, do ochrony upraw warzyw, owoców, kwiatów i innych roślin ozdobnych. Produkty Agrecol skutecznie chronią rośliny przed szkodnikami, takimi jak: mszyce, ćma bukszpanowa, stonka ziemniaczana, przędziorki, ziemiórki, a także ślimaki. W naszym sklepie ogrodniczym znajdą państwo najlepsze środki biobójcze. Mospilan 20 SP jest doskonałym preparatem na ćmę bukszpanową oraz stonkę ziemniaczaną. Karate Zeon jest najlepszym preparatem na mszyce. 

Firma Agrecol oferuje szeroki wybór nawozów ogrodniczych. Nasz internetowy sklep ogrodniczy ma w ofercie wszystkie nawozy Agrecol. Dużym zainteresowaniem cieszy się wysokiej jakości nawóz do trawników z mchem, nawóz do regeneracji trawników oraz nawóz do trawników na chwasty. Agrecol oferuje również nawozy do iglaków, w tym nawóz do tui, nawóz do roślin iglastych przeciw brunatnieniu igieł. Ponadto są też dedykowane nawozy do bukszpanów, nawóz do rododendronów, nawóz do hortensji, nawóz do róż, nawóz do borówek, nawóz do drzew i krzewów, nawóz do roślin kwitnących. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl