sklep@ogrodowystyl.pl

Zadzwoń i zamów: 505 626 863 (pn-pt 8-15)

Promocje
Toaletka kosmetyczna dla dzieci z taboretem biała PHO0397
Toaletka kosmetyczna dla dzieci z taboretem biała PHO0397
229,00 zł 199,00 zł
szt.
Sportowa mieszanka traw  trawa Florovit 5kg
Sportowa mieszanka traw trawa Florovit 5kg
109,00 zł 99,00 zł
szt.
Mieszanka traw trawa reprezentacyjna Florovit 5kg
Mieszanka traw trawa reprezentacyjna Florovit 5kg
119,00 zł 109,00 zł
szt.
Zwroty i reklamacje

W naszym sklepie internetowym jest dostępny szeroki asortyment, który dzielimy na dwie grupy.

Pierwsza z nich to rośliny. Są one dokładnie opisane, w karcie produktu jest informacja, w jakich doniczkach są dostarczane, są również podglądowe zdjęcia. W zależności od pory roku rośliny mogą różnić się od umieszczonego zdjęcia podglądowego (mogą mieć kwiaty lub owoce, mogą być większe lub w fazie jesienno-zimowego spoczynku). W każdym przypadku rośliny wysyłamy tylko zdrowe, odpowiednio pielęgnowane i przygotowane do wysyłki. Z uwagi na fakt, że rośliny przy nieodpowiedniej pielęgnacji są artykułem, który ulega szybkiemu zepsuciu, nie ma prawnych przesłanego do 14dniowego zwrotu bez podania przyczyny.

Druga grupa to pozostałe artykuły, do których uzasadnione jest przyjęcie zwrotu bez podania przyczyny, jeśli został zachowany 14dniowy okres. Przypominamy, że towar musi zostać odesłany na Państwa koszt do naszej firmy!

Musi on zostać zabezpieczony na czas wysyłki i doręczony pod adres: TOMKA Centrum Ogrodnicze ul. Długosza 86 41-219 Sosnowiec. W przesyłce musi znajdować się informacja, która jednoznacznie pomoże przypisać zwrot do zamówienia (imię i nazwisko, numer zamówienia itp.).

Informację o zwrocie produktu prosimy wysyłać również na adres mailowy: sklep@ogrodowystyl.pl

Wzór odstąpienia od umowy można pobrać i wydrukować z naszej strony.

 

Każdy towar podlega reklamacji, w celu jej zgłoszenia prosimy o uprzedni kontakt mailowy sklep@ogrodowystyl.pl wraz z jej opisem i dokumentacją fotograficzną. Po kontakcie mailowym wysyłamy instrukcję dalszego postępowania. Reklamacje są rozpatrywane w terminie 14 dni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl