sklep@ogrodowystyl.pl

Zadzwoń i zamów: 505 626 863 (pn-pt 8-15)

Pytania i odpowiedzi

Skąd mam wiedzieć jakie rośliny kupuję przez Internet?

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze opisy były jak najbardziej rzetelne. Opisujemy dokładnie sprzedawane rośliny oraz przedstawiamy ich zdjęcia. Nasza firma powstała z pasji, a oferta skierowana jest do pasjonatów. Sprzedajemy tylko rośliny, które sami chcielibyśmy kupić. Pozornie ich cena czasami może być wyższa od konkurencji, jednak jak dokładnie zapoznasz się z opisem, zobaczysz znaczące różnicy w wielkości i jakości. Wszystkie nasze rośliny pochodzą tylko od polskich producentów!

 

W jakim terminie wysyłane są rośliny?

Rośliny wysyłamy w kolejnym dniu roboczym po zamówieniu (zamówienie musi zostać uprzednio opłacone lub została wybrana forma wysyłki płatnej u kuriera). Jednak termin ten jest zachowany jedynie, jeśli dwa kolejne dni to dni robocze. Oznacza to, że w normalnym tygodniu (bez dodatkowych dni ustawowo wolnych) paczki z żywymi roślinami wysyłamy w poniedziałki, wtorki i środy. Zamówienia złożone w środę, czwartek, piątek, sobotę lub niedzielę będą wysłane w poniedziałek. Jeśli środa, jest dniem wolnym od pracy, w takim tygodniu, nie będziemy wysyłać roślin! Wszystko to jest podyktowane troską o stan i jakość sprzedawanych przez nas roślin. Przewoźnicy deklarują czas doręczenie kolejny dzień roboczy od nadania, jednak termin gwarantowany to dwa dni. Nie chcemy dopuścić do sytuacji, w której rośliny uschną lub zniszczą się w inny sposób w transporcie, na skutek magazynowania ich w dni wolne przez firmy przewozowe. Ograniczony dostęp światła, czy ograniczone podlewanie, to zawsze stres dla rośliny, który chcemy ograniczyć do koniecznego minimum. 

Terminy te nie dotyczą materiału roślinnego sprzedawanego w przedsprzedaży. W takich sytuacjach termin wysyłki wyraźnie jest określony w ofercie.

 

Co to jest przedsprzedaż?

Wszystkie rośliny oferowane w naszym sklepie wysyłamy tylko w okresie od wiosny do jesieni. Kupować natomiast można produkty przez cały rok. Często produkty w przedsprzedaży są tańsze niż w sezonie. Zakup z wyprzedzeniem gwarantuje też otrzymanie nowości ogrodniczych w pierwszej kolejności! O sprzedaży w przedsprzedaży wyraźnie informuje opis oferty. Są tam również określone przewidywane terminy wysyłki.

 

Czy produkty można odebrać osobiście?

W sklepie internetowym oferujemy tylko sprzedaż wysyłkową. Wszystkich, którzy chcą odebrać produkty osobiście, wybrać samodzielnie rośliny i obejrzeć je przed zakupem, zapraszamy do naszego Centrum Ogrodniczego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl