sklep@ogrodowystyl.pl

Zadzwoń i zamów: 505 626 863 (pn-pt 9-16)

Promocje
O firmie

Na rynku działamy już od 1992 roku! Cały zamysł działalności powstał z pasji do roślin, która trwa do dzisiaj.

Prowadząc przez ten czas Centrum Ogrodnicze oraz szkółkę roślin, nabyliśmy dużego doświadczenia, którym chętnie się dzielimy. Cała wiedza wspierana jest przez liczne szkolenia, warsztaty i uczestnictwo w wydarzeniach branżowych.

Z radością witamy innych pasjonatów ogrodnictwa, działkowiczów, hobbystów i profesjonalistów! Sprzedajemy artykuły przodujących marek, z których sami korzystamy!

Nasze rośliny pochodzą tylko z polskich upraw. Daje to nie tylko gwarancję jakości, ale również bezpiecznej aklimatyzacji na nowym miejscu. Cały nasz asortyment jest dostępny na zewnętrznym ogrodzie w naszym Centrum Ogrodniczym. Zawsze regularnie podlewamy, zasilamy i pielęgnujemy wszystkie rośliny. Dzięki kadrze naszych wieloletnich pracowników dajemy gwarancję, że nasz cały asortyment jest wolny od chorób i w doskonałej kondycji.

Dużą uwagę przykładamy także do pakowania zamówienia. Rośliny zawsze wysyłamy starannie zabezpieczone! Przesyłki przygotowujemy w taki sposób, aby były bezpieczne nawet podczas mocnych wstrząsów na sortowniach firm kurierskich i przy przeładunkach.

Nabyte doświadczenie i uwaga, jaką poświęcamy na przygotowanie każdego zamówienia, daje gwarancję udanych zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl